[T-mobile] Rodzina 60 - darmowe minuty bez play?

PostNapisane: 8 paź 2011, o 20:23
przez kamcok
Pod koniec września do kogoś z mojej rodziny zadzwonił konsultant i zaproponował zmianę oferty. Jako, że właścicielem telefonu jest starsza osoba, która zrozumiała konsultanta, że będzie miała lepszą ofertę, zaakceptowała zmianę. Wcześniej miała 70 + 30 minut (chyba nowa era 40). Po zmianie ma Rodzinę 60 i w tym 200 minut + 60 bez playa (tak powiedział konsultant i tak widniało na stronie internetowej). Teraz, gdy dzwoni na numery play darmowe minuty są nieruszane a do rachunku doliczana jest opłata za każde połączenie. W cenniku jest napisane
Minuty wliczone w Opłate Abonamentowa dotycza wyłacznie połaczen do abonentów lub uytkowników Polskiej Telefonii Cyfrowej Sp. z o.o., Polkomtel S.A., PTK Centertel Sp. z
o.o. oraz do abonentów lub uytkowników dostawców swiadczacych usługi telekomunikacyjne z wykorzystaniem sieci tych operatorów oraz uytkowników krajowych sieci stacjonarnych z wyłaczeniem
połaczen do abonentów lub uytkowników pozostałych Operatorów infrastrukturalnych i Cyfrowego Polsatu S.A. oraz do abonentów lub uytkowników dostawców swiadczacych usługi telekomunikacyjne
z wykorzystaniem sieci tych operatorów.

To jak to w końcu jest z tym playem. Są darmowe do playa czy nie?

PostNapisane: 9 paź 2011, o 23:40
przez banderas
zgpodnie z tym co jest napisane, minuty są jedynie do orange, plusa i t-mobile.

PostNapisane: 10 paź 2011, o 01:35
przez thonka
bylo to przedluzenie czy zwykla zmiana taryfy?
bo jezeli przedluzenie to jak najbardziej powinny te minuty obowiazywac do Play, jezel ijednak byla to tylko zmiana taryfy to niestety obowiazuje cennik oferty czyli 200 minut bez play i to bez wymiennosci na cokolwiek.

PostNapisane: 10 paź 2011, o 17:18
przez kamcok
Dzięki za informacje.

PostNapisane: 11 paź 2011, o 21:26
przez Xy
Dziwne. W poprzedniej umowie miałem już nie pamiętam ile minut ale do Play zawsze szło z puli darmowej i nic nie doliczało mi do rachunku. Później zadzwonili z propozycją zmiany abo na większy za kilka złotych więcej. Zgodziłem się i nadal nie płaciłem za połączenia do Play. Obecnie nie wiem gdyż znajomi pouciekali z Play i trudno mi powiedzieć czy dzwoniąc tam płacę dodatkowo czy są mi pobierane minuty z pakietu. Ale sądzę, że występuje druga opcja :-)