PostNapisane: 11 lis 2013, o 00:14
przez jakub10193
Byłem w sobotę w głównym salonie firmowym w Gdańsku (Podwale Grodzkie 5) i pan sprzedawca na pytanie czy są możliwe jakiekolwiek zniżki u niego powiedział że nie ma dla mnie zniżek! Dla klienta który jest 12 lat nic nie ma. Oferta żałosna. Za czasów Ery było super.

T-Mobile zrobił tak:
- przemalował się na różowo
- zlikwidował program lojalnościowy Era Premia (zniżki były fajne, raz udało się nawet podwójnie dostać zniżki na telefon. Raz od SUK, a potem z Premii)
- zniszczył całkowicie ofertę abonamentową
- zawyża cenę telefonów
- likwidacja kumulacji minut
- wprowadzenie "bezpiecznego internetu", który jest bezczelnym skokiem na kieszeń abonentów
- nie docenianie klientów z długim stażem (W Erze przy taryfach "Nowa Era" dla stałych były dodatkowe minuty. Ojciec za staż dostał gratis 240 minut (bez Play), jak na 2009r. to było super)

Więc jako klient radzę tejże sieci zmodyfikować oferty, obniżyć ceny telefonów, przywrócić kumulację minut, wyrzuć "bezpieczny internet" oraz oddzielić klienta nowego od stałego, bo na dzień dzisiejszy tego nie widać...

PostNapisane: 11 lis 2013, o 09:46
przez piotrzet
niestety ale dużo minut w abonamencie i tanich telefonów się nie da mieć skoro klienci chcieli więcej minut to poszli w minuty jak chcieli by tansze telefony to by byly tańsze niestety sieć komórkowa to nie instytucja charytatywna i zarabiać musi a takie pisanie że tego nie ma tamtego nie ma jest w tym przypadku bez zasadne

PostNapisane: 11 lis 2013, o 11:40
przez jarekb11
jakub10193,

- przemalował się na różowo -No fakt,i co z tego?? ere wykupiło "Doicz telekom" więc "przemalowało" ich po swojemu.normalka.

- zlikwidował program lojalnościowy Era Premia (zniżki były fajne, raz udało się nawet podwójnie dostać zniżki na telefon. Raz od SUK, a potem z Premii) -Niektóre były spoko ,niektóre glanc do pupy.np było coś takiego jak tani numer i co z tego jak działał dopiero po wykorzystaniu minut??
których było zresztą "strrrrasznie dużo" bo za 29zł (bez telefonu) było aż 100 minut

- zniszczył całkowicie ofertę abonamentową - dlaczego?? pokaż mi ofete w której w cenie 19,90 jest 400 minut?

- zawyża cenę telefonów -fakt tel są zbyt wysokie ,ale już 2-3 lata temu czytałem artykuł że sieci komórkowe "odchodzą" od dawania wartościowego sprzętu gratis.Pierwszy zrobił to Pley ,teraz T-M ,nie zdziwił bym sie gdyby za niedługo zrobiło to Orange.

- likwidacja kumulacji minut -A jak to jest w innych sieciach czy w takim Pleyu albo orange sie kumulują i przez ile? 2 mce???

- wprowadzenie "bezpiecznego internetu", który jest bezczelnym skokiem na kieszeń abonentów -w innych sieciach też jest ten złodziejski "bezpieczny internet" .T-m tu nie jest prekursorem.
Zresztą są taryfy gdzie internet jest z lejkiem.

- nie docenianie klientów z długim stażem-z tym sie w pełni zgodze .

Fakt faktem że troche gorzej jest niż za Ery .No ale czego sie można było po Niemieckiej firmie spodziewać???

PostNapisane: 11 lis 2013, o 20:11
przez jakub10193
- W Orange na 100% masz kumulację minut. Nie wiem czy we wszystkich taryfach, ale co się pytam znajomych to kumulacja jest. Jako że ja przedłużałem abo w Październiku 2011, to tez mam jeszcze kumulację, ale jak przedłużałem inny nr w Lutym 2012 to już nie było.

- Bez telefonu to ja "olewam" abonament, taki ja mam styl życia i bytu :), a na raty ze sklepu nie wezmę.

- Zniszczenie chodziło mi o abo ze słuchawką. No szczytem bezczelności jest abo za 39,99zł tylko do T-Mobile, a reszta z dopłatą, abo za 49,99 też nie powala bo minuty nie są wymienne na smsy, a najtańszy pakiet kosztuje 10zł.

- "Bezpieczny internet" jest stosowany w najtańszych abo, bo w wyższych z góry jest 2GB i lejek, a w tych niskiech jest 500mb, potem 1GB za 10zł i dopiero potem lejek. Ja jestem człowiekiem który lubi mieć niskie abonamenty, i taka ówczesna R60 odpowiadała mi!

- Na koniec Ery Premii jak się kończyła to aby punkty nie przepadły poszedłem sobie do kina, fakt te telefony za ileś tysięcy punktów były przerażające czy minutowa głupota tak jak opisałeś, ale jako zniżka na telefony się przydawały

Także jeżeli kogoś wprowadziłem w błąd czy uraziłem to przepraszam, ale piszę to co mnie boli, a ten róż to miała być złośliwość :)